Registrovaní

# Vaše jméno:UhrazenoPohlaví:Země:Město:Oddíl, tým:Délka tratě:Kategorie ženy 10 km:Kategorie muži 10 km:M - Muži 5 km:Z - Ženy 5 km:Spoluběžec:Souhlasím se všeobecnými podmínkami závoduSouhlasím s tím, aby bylo moje jméno a město uveřejněno na těchto stránkách
1
Tomáš Procházka
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
 RUN magazine team
10
M30
 
ano
ano
2
Daniel Šoukal
Ano
Muž
Czech Republic
Kopřivná
10
M30
 
ano
ano
3
Ania Korzeniowska
Ano
Žena
Poland
Prudnik
10
Z30
 
ano
ano
4
Andrea Klarová
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
Team Jeseníky 
10
Z30
 
ano
ano
5
Tomáš Kopřiva
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
6
Lukáš Vašátko
Ne
Muž
Czech Republic
Jeseník
5
M15
ano
ano
7
Beata Pauková
Ano
Žena
Czech Republic
Vidnava
5
Z15
 
ano
ano
8
Jaroslav Kunčík
Ano
Muž
Czech Republic
Brno
10
M30
 
ano
ano
9
Daniel Krzok
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
Team Jeseníky
10
M40
 
ano
ano
10
Tibor Macík
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
11
Adéla Šíblová 
Ne
Žena
Czech Republic
Mikulovice
10
Z40
ano
ano
12
Lucie Neugebauerová
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
Team Jeseníky 
10
Z30
 
ano
ano
13
Lukáš Píše
Ne
Muž
Czech Republic
jeseník
10
M30
ano
ano
14
Petra Kostková
Ano
Žena
Czech Republic
Bruntál
popina team
10
Z40
 
ano
ano
15
Karel Sekot
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M40
 
ano
ano
16
Zdeněk Prudil
Ne
Muž
Czech Republic
Mikulovice
10
M30
ano
ano
17
Anna Korzeniowska
Ano
Žena
Poland
Prudnik
10
Z30
 
ano
ano
18
Jan Procházka
Ano
Muž
Czech Republic
Zlaté Hory
Team Jeseníky
10
M60
 
ano
ano
19
Petr Ordáň
Ano
Muž
Czech Republic
Zlaté Hory
Team Jeseníky
10
M60
 
ano
ano
20
Marek Pawlik
Ne
Muž
Poland
Nysa
10
M50
ano
ano
21
Josef  Rábek
Ano
Muž
Czech Republic
Česká Ves
10
M60
 
ano
ano
22
Kateřina Pacalová
Ne
Žena
Czech Republic
Staré Město pod Sněžníkem
10
Z30
ano
ano
23
Hana Jindrová Paluchová
Ano
Žena
Czech Republic
Lipová Lázně
fitcentrum Lipová
10
Z40
 
ano
ano
24
sylva prochazkova
Ano
Žena
Czech Republic
česká ves
česká ves 
10
Z50
 
ano
ano
25
Jitka Procházková
Ano
Žena
Czech Republic
česká ves
česká ves
10
Z30
 
ano
ano
26
radek prochazka
Ano
Muž
Czech Republic
česká ves 
česká ves
10
M60
 
ano
ano
27
Jakub Karakasidis
Ne
Muž
Czech Republic
Jesenik
10
M40
ano
ano
28
Iva Hakl
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
5
Z15
 
ano
ano
29
Paweł Droździk
Ne
Muž
Poland
Nysa
wkb meta lubliniec
10
M50
ano
ano
30
klaudia kiefer
Ne
Žena
Poland
brzeg
kotwica brzeg
10
Z30
ano
ano
31
Aneta Bernatikova
Ano
Žena
Czech Republic
Jesenik
Jesenik
5
Z15
 
ano
ano
32
Stanislav Sloup
Ano
Muž
Czech Republic
Lipova Lázně
10
M50
 
ano
ano
33
Petr Buryánek
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
34
Martin Šubrt
Ano
Muž
Czech Republic
Vapenna
10
M50
 
ano
ano
35
Tomáš Konkol
Ano
Muž
Czech Republic
Přerov
10
M40
 
ano
ano
36
Ivana Samková
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
5
Z15
 
ano
ano
37
Kurt Látal
Ano
Muž
Czech Republic
Lipová Lázně
5
M15
 
ano
ano
38
Adéla Kavčáková
Ano
Muž
Czech Republic
Lipová Lázně
5
M15
 
ano
ano
39
Jonáš Bandy
Ano
Muž
Czech Republic
Lipová Lázně
5
M15
 
ano
ano
40
Nicol Janíková
Ne
Žena
Czech Republic
Mikulovice
5
Z15
ano
ano
41
František  Dvořák
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
42
Jan Dvořák
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
43
Robin Pospíšil
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
JES9-RUN
10
M30
 
ano
ano
44
Jakub Kuchejda
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
JES9-run
10
M30
 
ano
ano
45
Prokop Svoboda
Ne
Muž
Czech Republic
Jeseník
Jes9-Run
10
M30
ano
ano
46
Martin Machala
Ano
Muž
Czech Republic
Vsetín
10
M30
 
ano
ano
47
Tomáš Baťa
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
Team Jeseníky
10
M40
 
ano
ano
48
Marek Mitrenga
Ano
Muž
Czech Republic
Návsí
Royal Rangers
10
M50
 
ano
ano
49
Miroslav Honiš
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M40
 
ano
ano
50
Adam Křupala
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
Jeseničáci
10
M30
 
ano
ano
51
Jacek Borgul
Ano
Muž
Poland
Glucholazy
10
M40
 
ano
ano
52
Anna Zaoralová
Ano
Žena
Czech Republic
Lipová-lázně
10
Z30
 
ano
ano
53
Markéta Slavíková
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
10
Z40
 
ano
ano
54
Ondřej Tichý
Ano
Muž
Czech Republic
Černá Voda
RunForRum
10
M40
 
ano
ano
55
Viktor Stepaňuk
Ano
Muž
Czech Republic
Lipová-lázně
Fitcentrum Lipová
10
M60
 
ano
ano
56
Jana Stepaňuková
Ano
Žena
Czech Republic
Lipová-lázně
Fitcentrum Lipová
5
Z60
Z15
 
ano
ano
57
Miroslava Jeřábková
Ne
Žena
Czech Republic
Česká Ves
10
Z30
ano
ano
58
Miroslava Jeřábková
Ne
Žena
Czech Republic
Česká Ves
10
Z40
ano
ano
59
Jan Pavelka
Ano
Muž
Czech Republic
Brno
10
M40
 
ano
ano
60
Gabriela Švajdová
Ano
Žena
Czech Republic
Zlaté Hory
GOLD RUN
10
Z40
 
ano
ano
61
Matouš Horák
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M40
 
ano
ano
62
Michal Navratil
Ano
Muž
Czech Republic
Jesenik
5
M15
 
ano
ano
63
Radim Urban
Ano
Muž
Czech Republic
Jesenik
10
M50
 
ano
ano
64
Michal Černý
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
65
Marián Lehocký
Ano
Muž
Czech Republic
Zlín
Night Run Team
5
M15
 
ano
ano
66
Natálie Lehocká
Ano
Žena
Czech Republic
Zlín
AK Zlín
5
Z15
 
ano
ano
67
Keithref Brak jazbeиar Amor
Ne
Iceland
Delta quadrant
Z60
M50
Keithref Terier
68
Petr Pospíšil
Ano
Muž
Czech Republic
Otice
5
M15
 
ano
ano
69
Jan Šťastný
Ano
Muž
Czech Republic
Česká Ves
10
M30
 
ano
ano
70
Antonin Hildebrand
Ano
Muž
Czech Republic
Česká Ves
10
M40
 
ano
ano
71
Zbyněk Štork
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M40
 
ano
ano
72
Jan Krček
Ano
Muž
Czech Republic
jeseník
5
M15
 
ano
ano
73
Vladimír Halama
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M30
 
ano
ano
74
Jan Přikryl
Ne
Muž
Czech Republic
Jeseník
10
M40
ano
ano
75
Gabriela Weissová
Ano
Žena
Czech Republic
Jeseník
10
Z30
 
ano
ano
76
Gabriela  Weissová
Ne
Žena
Czech Republic
Jeseník
10
Z30
ano
ano
77
Aleš Buchtík
Ano
Muž
Czech Republic
Jeseník
ABND racing team
10
M30
 
ano
ano

Komentáře jsou uzavřeny.